Communitas Personeel 2016

Written by Wilma le Roux on . Posted in Communitas Inligting, Personeel

Comm_Logo_2015 www.communitas.co.za

Noordwal-Wes 1, Stellenbosch

Posbus 3322, Matieland, 7602

Diensgroep Gemeentebegeleiding

GielieLoubs

Gielie Loubser

PSD Gemeentebegeleiding

021-808 9293

083 234 2178

gielie@sun.ac.za

Mathilda - Copy

Mathilda du Pisanie

Sekretaresse Gemeentebegeleiding

021-808 3265

mdup@sun.ac.za

PeterAd

Peter Adams

PSD Nuwe Gemeenteontwikkeling en Kerklike Samewerking

021-808 9231

082 928 7668

peteradams@sun.ac.za

Sharon2

Sharon Naudé

Ontvangsdame asook Sekretaresse Nuwe Gemeenteontwikkeling en Kerklike Samewerking

021-808 3381

snaudé@sun.ac.za

Ankia - Copy

Ankia du Plooy

Voorsitter en Administratiewe beampte Vrouebediening

021-808 9060

ngkvroue@sun.ac.za

AnriëtteDeRidder - Copy

Anriëtte de Ridder

PSD Jeug, Familie en Kinders

021-808 9154

083 490 0602

anriette@sun.ac.za

Jose - Copy

José Layman

Sekretaresse Jeug, Familie en Kinders

021-808 9050

jose@sun.ac.za

PierreG

Pierre Goosen

PSD Predikantebegeleiding

021-808 9098

083 630 5676

pmgoosen@sun.ac.za

Adrienne - Copy

Adrienne Bester

Sekretaresse Predikantebegeleiding

021-808 3382

bestera@sun.ac.za

Diensgroep Toerusting

Frederick - Copy

Frederick Marais

PSD Kerklike Opleiding

021-808 9051

083 380 1657

jfm@sun.ac.za

WleR

Wilma le Roux

VBO Koördineerder

021 808 3624

wler@sun.ac.za

Amanda1 - Copy

Amanda van Niekerk

Sekretaresse Toerusting asook Kuratorium

021-808 9138

toerusting@sun.ac.za

Kuratorium

EddieOrsmond - Copy

Eddie Orsmond

PSD Seminarium NGK

021-808 9138

084 580 3013

eddieo@sun.ac.za

Eugene Beukes

Eugene Beukes

PSD Seminarium (VGK)

021-808 9138

081 271 1581

mazar@telkomsa.net

Pieter2

Pieter van der Walt

PSD Navorsing

021-808 9138

083 536 6401

pietervdw@sun.ac.za

Tags: , ,

Trackback from your site.

Comments (1)

  • Kobus Coetzer

    |

    Wie dit mag aangaan

    My predikant het gesê ek moet julle kontak i.v.m ‘n boek wat ek graag by julle wil bestel, die boek se naam is “Leer leef soos Jesus.” As u my net kan laat weet hoeveel dit gaan kos, ek wil graag 24 van die boeke bestel.
    Hoop om baie gou van u te hoor. U kan my via E pos laat weet of kontak by 0823351835. Ek bly in Vanderbijlpark.

    Geseënde dag verder
    Kobus Coetzer

    Reply

Leave a comment