SKP

Written by webmeester on . Posted in Predikante begeleiding

SKP is die Sinodale Kommissie vir Predikanteversorging

Kantoorpersoneel:

Predikantebegeleiding:  Pierre Goosen; telno: 021-808 2914

Pastor vir predikante (VGK): Andrew  Esterhuizen; telno: 021-808 2827

Admin beampte: Joanie Batt; telno : 021-808 3382

Laai die PowerPoint hier af met die Spyskaart van bedrywighede rondom SKP (317 KB).

 SKP Dagbestuur

(Voorsitter) Burger Wilhelm dr    jwburger@overnet.co.za
(Ondervoorsitter) Botha Theunis ds    tj.botha@mweb.co.za
(PSD) Goosen Pierre dr    pmgoosen@sun.ac.za
(Skriba) Swart Theo dr    theo@uitsigkerk.co.za

 

Ringsverteenwoordigers na 2007 sinode

(Beaufort) Basson JF ds    dsjbass@xsinet.co.za
(Bellville) Coetzee Frikkie    frikkie.coetzee@absamail.co.za
(Brackenfell) Mocke CJ    johan@elaine.co.za
(Caledon) Burger Wilhelm    jwburger@overnet.co.za
(Calvinia) Eloff PJH  Ds    andri@hantam.co.za
(Clanwilliam) Niel du Plessisf    neildup@telkomsa.net
(Durbanville) Swart Theo    theo@uitsigkerk.co.za
(Gekoöp lid) Britz Mari ds    marie@moederkerk.co.za
(Gekoöp lid) Malherbe Hildegarde mev    hildegarde@uitsiglan.co.za
(George – Outeniqualand) Beyers JH ds    jhbeyers@mweb.co.za
(Goodwood – Thornton) Groenewald JA ds    kowie@telkomsa.net
(Kaapstad) Steenkamp  H ds    pjas@telkomsa.net
(Knysna – George-Bergsig) Pretorius JM ds    jmpret@discoverymail.co.za
(Koeberg – Melkbosstrand) Swanepoel HJ ds    hjswanepoel@telkomsa.net
(Kuilsrivier) Du Plessis Jannie    jannie@suidkerk.org.za
(Mosselbaai – Mosselbaai-Suid) Kritzinger Andre ds    anka01@telkomsa.net
(Namakwaland – Oranjemund) Du Plessis E ds    ngkomund2@iway.na
(Oudtshoorn) Cronje CM ds    pedrie@absamail.co.za
(Paarl – Paarlberg) Van Staden Christo ds    kranskloof@absamail.co.za
(Parow – Oostersee) Olivier GS ds    ngooster@yahoo.com
(Piketberg) Louw Frik ds    petrosmit@telkomsa.net
(Riversdal – Stilbaai) Beyers Deon ds    deon@riversdalwes.co.za
(Somerset-Wes – Gordonsbaai) Bruwer JS ds    jsbruwer@isales.co.za
(Stellenbosch – Stell Welgelegen) Botha TJ ds    tj.botha@mweb.co.za
(Swartland) O’Kennedy Johan    johanok@absamail.co.za
(Swellendam – Barrydale) Weeber Nico ds    nickwebb@yebo.co.za
(Tulbagh – Goudini) O’Kennedy AL ds    ok@compnet.co.za
(Vredenburg) Van velden Wouter    w.vanvelden@absamail.co.za
(Worcester) Douglas Dennis    pcgraal@telkomsa.net
(Wynberg – Ottery) Van der Westhuizen RNJ ds    dsrudolph@absamail.co.za

Trackback from your site.

Leave a comment